O nas

O nas

Kancelaria doradztwa prawnego

Założycielką Kancelarii Doradztwa Prawnego „Lawyers Company” jest absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego – prawnik Agnieszka Basińska, która stale współpracuje z Kancelarią Adwokacką adw. Agnieszki Winnik-Kalemba, gdzie zajmuje się profesjonalną obsługą podmiotów gospodarczych, opiniowaniem i tworzeniem umów oraz formułowaniem pism procesowych na etapie postępowań przedsądowych, sądowych oraz egzekucyjnych. Swoje zainteresowania zawodowe skupia wokół prawa karnego materialnego oraz procedury karnej, co było wyrazem obronienia tytułu magistra pracą naukową na temat „Problematyki odpowiedzialności sprawców niepoczytalnych oraz o poczytalności ograniczonej za czyny zabronione w polskim prawie karnym” pod kierunkiem dr hab. Piotra Góralskiego.

Główną zasadą, którą kieruje się zarządczyni Kancelarii jest profesjonalizm, dlatego zatrudniamy tylko w pełni wykwalifikowanych prawników z ogromnym poziomem wiedzy.

Kancelaria Doradztwa Prawnego „Lawyers Company” współpracuje także z adwokatami i radcami prawnymi, posiadającymi wieloletnie doświadczenie zawodowe.

„Lawyers Company” zrzesza młodych, ambitnych prawników, zarówno aplikantów, jak i Mecenasów. Jeżeli chcesz współtworzyć naszą Kancelarię, napisz do nas !

Skontaktuj się z nami i uzyskaj poradę prawną

Porady Prawne online

Chcesz abyśmy doradzili Ci w sprawie prawnej?

Zapraszamy do kontaktu - bezpłatna wycena sprawy w ciągu 24 godzin!

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 | Projekt i realizacja SportQuality